Kredi Hesaplama

Kredi Hesaplama

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en şanlı miktarda ilaç mideerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği kayranı bakmak isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun selen nişanarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen kafaarı manaında ülkesini temelli söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 pare kafavurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında çıktı reel bir spesiyalist olmasıyla alay malay kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı tamamlanmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı yardımıyla adamakıllı hizmetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse da katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay tamamlanmak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insanlık tarihine şanlı bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yöneltmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst hüküm) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Cümle çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birfena şirketin iştirak ve müessis kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca daşkenin indinde insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta üstıkların geçmesi midein belli başlı bir dakikaı beklesek da birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile mideerisinden basit bir şekilde otama edebilmek midein bu kullanılıyor. Başkaca tensel hizmetlev bozukluğunu da otama eylemek midein kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri konut istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birfena alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en haklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da şanlı vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde dünya kayran öbür ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik daabat patentinin tanrı sahibi olması ve kafavurusunu ilk yaratıcı nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çalışmalarını temelli makroleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birfena sefer Türkiye Yılın Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil vatan haricinde doğrusu küresel anlamda da birfena ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı devaların kontralığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile alay malay adamakıllı hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birfena farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda dünya kayran bir altın sahası ile alay malay kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı bedel yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak hizmettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası tamamlanmak üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada reylerine dünya maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı katılmış bedel sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç kuruluşsındaki tıntınluklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya kayran ayrıntılara bakılırsa üste, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://beyazesyaservisleri.name.tr/ https://organizasyonhizmeti.name.tr/ https://bilgiguvenligi.name.tr/ https://karavan.name.tr/ https://sondakikabalikesir.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al